Gorlickie Centrum Kultury

Godzina:
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

PREMIERA SPEKTAKLU „WZGÓRZE SPOON RIVER” W WYKONANIU GRUPY TEATRALNEJ „OTWARTE DRZWI”.

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza 13 maja 2018 r. o godz. 18:00 na premierę spektaklu „WZGÓRZE SPOON RIVER” w wykonaniu grupy teatralnej „OTWARTE DRZWI”.

„a wy, wałęsający się wśród grobów, myślicie, że znacie życie”

Niezwykłe spotkanie zwykłych losów ludzkich, które wybrzmiewając pouczają i skłaniają do refleksji. Historie nieraz banalnych żyć, samolubnych decyzji i ograniczonego postrzegania, przeplecione tragediami niewinnych.

Przekrój ludzkich namiętności, słabostek, żądzy i uniesień.

Niespokojne dusze, mieszkańcy Spoon River.

Grupa Teatralna Czterech Pokoleń „Otwarte Drzwi” to grupa działająca przy Gorlickim Centrum Kultury, która powstała na początku 2012 roku. Tworzą ją osoby w przedziale wiekowym od 20 do 85 lat. Aktorzy to osoby zajmujące się na co dzień pracą zawodową oraz emeryci, którym nie brak dystansu do życia, poczucia humoru oraz zaangażowania w realizację najbardziej szalonych pomysłów.

Od listopada 2017 roku opiekunem i reżyserem spektakli jest Tomasz Tajak. Obecnie zespół przygotowuje sztukę „Wzgórze Spoon River” Edgara Lee Mastersa.

Reżyserem spektaklu jest Tomasz Tajak.

Zapowiedź spektaklu

ZAPRASZAMY!