Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

PRÓBY TEATRALNE POŁĄCZONE Z WARSZTATAMI AKTORSKO-TANECZNYMI

Gorlickie Centrum Kultury informuje, że w miesiącach lipcu i sierpniu br. w GCK trwają próby teatralne połączone z warsztatami aktorsko-tanecznymi, których efektem końcowym będzie spektakl teatralny. Widowisko zostanie wystawione na przełomie sierpnia i września (możliwe przedłużenie terminu do połowy września).

Próby trwają od poniedziałku do piątku (przeważnie w godz. 10.00-14.00) i mają intensywny charakter (minimum 4 godziny dziennie). Zajęcia prowadzi Jakub Kruczek student IV roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (Wydział Teatru Tańca w Bytomiu). Z pochodzenia Gorliczanin, długoletni członek Grupy Teatralnej „Shade”, razem z panią Iwoną Strusińską-Dziewic prowadził zajęcia i warsztaty Teatru Eksperymentalnego „Ergo”. Aktualnie opracowuje choreografię do ww. spektaklu.

Próby mają charakter otwarty, odbywają się również w plenerze, osoby zainteresowane teatrem mają możliwość spróbowania swych sił i przystąpienia do Teatru Eksperymentalnego GCK „Ergo”.

Film zamieszczony na stronie www.gorlice.tv