18 czerwca 2015 11:20 — 24 czerwca 2015 16:00

Wstęp wolny!

PRZYGODA KRASNALI

Spektakl teatralny

Dziecięca Grupa Teatralna „Krasnale” działająca przy Gorlickim Centrum Kultury w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK, w dniu 18 czerwca br. dwukrotnie zaprezentowała przedstawienie pt. „Przygoda Krasnali” w Miejskim Zespole Szkół Nr 3 w Gorlicach: Spektakle obejrzeli uczniowie
klas I i II oraz koleżanki i koledzy z Świetlicy Szkolnej. Po raz kolejny widowisko zostało wystawione z okazji Dnia Rodziny 24 czerwca br. na Pikniku Rodzinnym w Altanie Parkowej przy MZS Nr 3 tym razem przed dorosłą publicznością, którą stanowili rodzice uczniów. Przybyłych gości serdecznie powitała pani wychowawczyni składając gorące życzenia wszystkim rodzicom. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny w którym nie zabrakło wierszy, piosenek oraz żywiołowych układów tanecznych. Po występach rodzice otrzymali upominki, które pociechy wykonały własnoręcznie. Oczywiście ku radości najmłodszych nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz kiełbasek z grilla. Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń w którym na twarzach dzieci i rodziców gościł uśmiech, radość i wzruszenie.

Wystąpili:
Kacper Biernacki
Aneta Burzacka
Natalia Galas
Olga Hajduk
Amelia Karp
Amelia Kazanowska
Jan Lisowicz
Alan Majkowski
Daria Mosoń
Klaudiusz Mosoń
Krzysztof Szafraniec