Miejski Zespół Szkół Nr 3 im. św. Jana Kantego
ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 16

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

PRZYGODA KRASNALI

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 12 marca br. w Sali Teatralnej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Gorlicach wystawiono przedstawienie teatralne pt. „Przygoda krasnali” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej „Krasnale” działającej przy GCK w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel instruktora teatralnego GCK.

Przybyłych gości serdecznie powitała pani Renata Basista składając solenizantom gorące życzenia. Dzieci zaprezentowały program artystyczny (wierszyki, piosenki oraz tańce). Po odśpiewaniu „100 lat” wnuki wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był to niezwykły dzień, w którym na twarzach seniorów gościły: uśmiech, radość i wzruszenie. Dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło, życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Data:
12 marca 2015