SŁOWACJA – THERMAL PARK BEŠEŇOVÁ

W Thermal Parku Bešeňová zostało otwartych 5 nowych basenów z krystalicznie czystą wodą pitną /podgrzewaną energią geotermalną/ i dodatkowe atrakcje dla dzieci. Do użytku oddane zostało także nowe wejście na teren obiektu w celu zwiększenia komfortu dla odwiedzających gości. Wszystkie baseny znajdujące się w nowej części wykonane są ze stali nierdzewnej.

W skład kompleksu Thermal Parku Bešeňová oprócz basenów wchodzą również: Centrum Wellness, Relax Centrum, Hotel Termal, Pensjonat Giga, Restauracja Termal, Restauracja Stek House, Fast food, Aqua bar, Relax Bar, oraz sale konferencyjne. Wszystko to w jednym miejscu, otoczone pięknymi górskimi szczytami.

W grudniu br. do użytku zostaną oddane nowe apartamenty, tym samym ilość miejsc noclegowych zwiększy się ze 168 do ponad 500. Wiosną roku 2009 planowane jest rozpoczęcie 3 etapu rozbudowy. Trwają również przygotowania do budowy centrum kongresowego, delfinarium oraz Tropikalnego Świata.

Więcej informacji nt. Thermal Parku Bešeňová znajduje się na stronie www.besenovanet.sk

Data:
1 lipca 2008