16 kwietnia 2013 08:00 — 19 kwietnia 2013 17:00

wstęp wolny

SMOCZE MARZENIA

WYSTAWA FOTOGRAFII

Na wernisażu w dniu 16 kwietnia 2013 roku spotkali się bohaterowie projektu „Smocze Marzenia” – niezwykłe dzieci, pełne radości i uśmiechu, które mimo niepełnosprawności w swoich sercach mają kolorowy świat pełen pięknych marzeń. Projekt to społeczny reportaż fotograficzny i filmowy, który traktuje o małych podopiecznych gorlickiego Stowarzyszenia „Sprawne Smoki”.

Autorem zdjęć przedstawionych na wystawie jest Przemek Walocha – Prezes Fundacji Babel Images oraz współtwórca projektu.ON. Film stworzył Krzysztof Sowa – wolontariusz Fundacji Babel Images, natomiast muzykę do niego skomponował Yossarian Malewski – warszawski kompozytor i wolontariusz projektu.ON. Działania koordynuje z ramienia Stowarzyszenia „Sprawne Smoki” Karolina Sowa, natomiast z ramienia Fundacji Babel Images Karolina Rycek – koordynator ds. projektu.ON.

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

„Smocze Marzenia” to projekt społeczny opowiadający o małych podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Sprawności Dzieci i Młodzieży Sprawne Smoki, ich marzeniach oraz marzeniach Stowarzyszenia, by zapewnić dzieciom należytą opiekę.

Fundacja Babel Images – projekt.ON – Kraków: „Jesteśmy tam, gdzie jest ktoś, kto potrzebuje wsparcia. Jesteśmy tam, gdzie jest ktoś, kto chce pomóc”.

16 kwietnia 2013 / 08:00
19 kwietnia 2013 / 17:00