Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

SPEKTAKL TEATRALNY „DZIWNA PARA”

Gorlickie Centrum Kultury, Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy zapraszają na spektakl teatralny pt. „DZIWNA PARA” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, który odbędzie się dnia 30.11.2018 r. o godz. 19.00 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury.

Spektakl ten to legendarny hit Broadwayu, a jego autor – Neil Simon – najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie.

W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy – Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Jeden jest racjonalistą, bałaganiarzem, kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem – domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks.

Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło to Edwarda „Dudka” Dziewońskiego – jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko”.

W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu (m.in. serialu „Ranczo”): Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska (Katarzyna Żak).

Czas trwania spektaklu z przerwą – ok. 135 minut.

Bilety w cenie 90 zł są do nabycia w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury oraz na stronie www.kupbilecik.pl.

Organizator: Agencja Artystyczna ART-TU – tel. 605 602 234.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

Data:
30 listopada 2018