Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
zł5

SPEKTAKL TEATRALNY „HISTORIA CAŁKIEM.”

Gorlickie Centrum Kultury oraz Grupa Teatralna GCK „Promień” serdecznie zapraszają na spektakl teatralny pt. „Historia całkiem.” wg scenariusza opracowanego przez Gorlicką Grupę Teatralną GCK „Promień”, który odbędzie się w sali teatralnej GCK:
21 marca br. (środa) o godz. 8.10 – spektakl dla MZS Nr 1 w Gorlicach

21 marca br. (środa) o godz. 10.20 – spektakl dla ZSE w Gorlicach

Być najlepszym. Skończyć studia. Znaleźć pracę. Coś osiągnąć. Życie rzuca wyzwania, a ty nie nadążasz. Jesteś zdany na siebie, a równocześnie wszyscy czegoś od ciebie oczekują. Rodzice nie chcą wiedzieć, że nie dajesz rady. A Ona jest z twoim najlepszym kumplem. Jak tu nie zwariować? Antek nie udźwignął presji otoczenia i tempa pędzącego świata. Nieudana próba samobójcza sprawiła, że zestresowany nastolatek dobrowolnie zapisuje się do szpitala dla psychicznie chorych aby oderwać się od codziennych problemów. Nieoczekiwanie zamiast odpoczynku odnajduje mentora (Roberta) i nową miłość (Nele), a przede wszystkim ma szansę zacząć wszystko od nowa.

Reżyserem spektaklu jest Barbara Fugiel

Muzykę skomponował Tadeusz Łuczejko

Światło Wojciech Wójcik

Wystąpią: Karolina Tomasik, Gabriela Szczerba, Wiktor Tenerowicz, Karolina Jawor, Gabriela Bodziony, Adrian Górski, Jakub Wójtowicz, Kacper Wiktorek, Sylwia Cieniawa, Oliwia Świątek, Wiktoria Lenartowicz, Julia Konopka, Julia Kaczmarczyk, Dominik Mrozek, Anna Woźniak, Błażej Baran, Marcin Góra, Eryk Dyląg, Ewelina Mucha.

Wstęp 5 zł

Serdecznie zapraszamy !