Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
Wstęp wolny!

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GCK

4 grudnia br. w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z Mikołajem, w którym wzięło udział liczne grono dzieci przybyłych w asyście rodziców. Sala Teatralna oraz balkon GCK wypełniły się po brzegi milusińskimi, którzy oczekując na przybycie zapowiedzianego gościa oglądnęli teatrzyk kukiełkowy pt. „Bajka o Królewnie Śnieżce”, wzięli również udział w animacjach i zabawach interaktywnych przygotowanych przez Agencję Artystyczną „Art Cinema” z Nowego Sącza. Finałowym wydarzeniem było wręczenie prezentów dzieciom przez Świętego Mikołaja. Łącznie wydano około 400 paczek. Jak lekko sobie wyobrazić uśmiechom i okrzykom radości nie było końca. Ta wspaniała, przedświąteczna inicjatywa co roku spotyka się z dużym odzewem ze strony gorliczan.

Podczas imprezy obecni byli również Burmistrz Gorlic – Rafał Kukla oraz Zastępca Burmistrza – Łukasz Bałajewicz, którzy pomagali Mikołajowi rozdawać prezenty.

Organizatorami wydarzenia byli Urząd Miejski w Gorlicach oraz Gorlickie Centrum Kultury.

Film zamieszczony na stronie Gorlice.tv

Fotorelacja zamieszczona na stronie Halogorlice.info

Autor zdjęć: Natalia Pacana-Roman.

Data:
4 grudnia 2016