Gorlickie Centrum Kultury

Zakończenie:
7 grudnia / 17:00

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

Mikołajki  to wyjątkowy dzień, który kochają szczególnie dzieci, bowiem otrzymują długo oczekiwane prezenty od Świętego Mikołaja. Postać ta jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie, ponieważ jest nie tylko ich przyjacielem, ale też powiernikiem ich marzeń i życzeń. W tym roku Mikołaj nie zapomniał również o najmłodszych i najgrzeczniejszych mieszkańcach naszego miasta.

W niedzielne popołudnie w Gorlickim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z Mikołajem, w którym wzięło udział liczne grono dzieci przybyłych wraz z rodzicami. Sala Teatralna oraz balkon GCK wypełniły się po brzegi milusińskimi, którzy oczekując na przybycie zapowiedzianego gościa obejrzeli przedstawienie „Mikołajki – Zapominajki”, w wykonaniu  „Teatr w Ruchu” z Krakowa.

Finałowym zwieńczeniem spotkania było wręczenie prezentów dzieciom przez Świętego Mikołaja.  W rozdawaniu paczek Mikołajowi pomagał osobiście Burmistrz Miasta Gorlice Rafał Kukla. Łącznie wydano około 450 paczek.

Uśmiechom i okrzykom radości nie było końca… Ta wspaniała, przedświąteczna inicjatywa co roku spotyka się z dużym odzewem ze strony gorliczan.

Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia z Mikołajem.

Zdjęcia: Marcin Gugulski, Urząd Miejski w Gorlicach