Gorlickie Centrum Kultury

Zakończenie:
1 grudnia / 17:00

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

Burmistrz Miasta Gorlice oraz Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na „Spotkanie z Mikołajem”, które odbędzie się 1 grudnia br. (niedziela) o godz. 15:00 i 17:00 w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury. Wstęp na spotkanie za okazaniem bezpłatnych wejściówek.

W programie:
spektakl „Zawirowanki” i spotkanie z Mikołajem o godz:
– 15:00
– 17:00

Ważne!!!

Podstawą do wzięcia udziału w imprezie, jest odebranie wejściówek, które będą dostępne od 26.11.2019 (wtorek), w godz. 7:30 – 15:30 w Pawilonie Historii Miasta Gorlice.

Każda osoba, która chce wziąć udział w imprezie musi odebrać wejściówkę (dotyczy dorosłych oraz dzieci). Miejsca nie będą numerowane.

Dla każdego dziecka uczestniczącego w spotkaniu przewidziany jest drobny upominek.

Spektakl Zawirowanki:

W Śnieżnej Krainie zamieszkałej przez futrzane stworzenia z gatunku Nosków, spotykamy dwie dzielne Śnieżynki – Zawirowanki. Co uwielbiają Zawirowanki najbardziej? Uwielbiają tańczyć, wirować w powietrzu w towarzystwie równie zawirowanych śnieżynek jak one.

Do ich śnieżnej krainy mroźny wiatr przywiał stwora Wszechmroza, który chce zamrozić wszystkie Noski, jak i zabronić tańcowania Zawirowankom. Czy uda im się ocieplić serce strasznego Wszechmroza? To zależy, czy dzieci będą gotowe zawirować razem z nimi.

Spektakl ZAWIROWANKI to połączenie tańca i słowa teatralnego dla najmłodszych. Oprócz przeuroczej muzyki akompaniującej artystom, spektaklowi towarzyszy videomapping, który wprowadza Małych Widzów w magiczną, zimową atmosferę.