3 czerwca 2016 16:00 — 14 czerwca 2016 12:30

Wstęp wolny!

SPOTKANIE BAJEK

Spektakl teatralny

Dziecięca Grupa Teatralna „Czwóreczki – Pierwszaczki” działająca w GCK w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK zaprezentowała w Miejskim Zespole Szkół Nr 4 przedstawienie pt. „Spotkanie bajek”. Występ odbył się w dniu 3 czerwca br. z okazji obchodów Dnia Mamy i Dnia Rodziny. Przybyłych gości serdecznie powitała wychowawczyni składając gorące życzenia wszystkim mamom. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy oraz piosenek. Po zakończonych występach przyszedł czas na laurki i upominki, które pociechy wykonały własnoręcznie. Był to niezwykły dzień, w którym na twarzach rodziców gościł uśmiech, radość i wzruszenie. W dniu 7 czerwca grupa teatralna wystawiła sztukę z okazji Dnia Dziecka dla młodszych koleżanek i kolegów z klas zerowych. Po raz kolejny widowisko zostanie zaprezentowane w dniu 14 czerwca br. o godz. 11.30 dla uczniów klas drugich MZS Nr 4.

Fotorelacja ze spektaklu z 3 czerwca – autor zdjęć: Paulina Moskal.

Fotorelacja ze spektaklu z 7 czerwca – autor zdjęć: Elwira Latasiewicz.

3 czerwca 2016 / 16:00
14 czerwca 2016 / 12:30