Jasielski Dom Kultury

26 listopada / 08:00
Zakończenie:
30 listopada / 17:00

SUKCES ZESPOŁU TANECZNEGO MINI DESTINO PODCZAS „ANDRZEJKOWYCH SPOTKAŃ TANECZNYCH” W JASIELSKIM DOMU KULTURY

26 listopada w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury odbyła się szesnasta już edycja „Andrzejkowych Spotkań Tanecznych”. Celem konkursu jest prezentacja dorobku artystycznego uczestników, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, upowszechnianie tańca jako sposobu rozwoju własnej osobowości i propagowanie zasad fair play wśród młodzieży.

Zespół Taneczny Mini Destino działający w Gorlickim Centrum Kultury odniósł sukces na scenie Jasielskiego Domu Kultury zdobywając III miejsce. Grupa zaprezentowała się po raz pierwszy na tak dużej scenie w premierowej choreografii pt. „Trolle”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów młodym tancerzom.