30 lipca 2019 17:00 — 12 września 2019 16:00

ŚWIAT FOTOGRAFII BARBARY ZASOWSKIEJ

WERNISAŻ WYSTAWY

Czasami, żeby zmienić perspektywę i inaczej spojrzeć na świat, wystarczy tylko podnieść głowę i zerknąć w górę. Zwykłe zdawałoby się budynki odkryją wtedy przed nami swoje artystyczne oblicze, zadziwią nietypowym kształtem lub oryginalną linią.

To, jak wiele piękna można odnaleźć w nowoczesnych formach architektonicznych pokazała w swojej fotografii Barbara Zasowska. Wystawę „Na styku nieba i formy” podczas wernisażu, odbywającego się 30 lipca 2019 roku, zadedykowała zmarłej przed dwoma miesiącami Ewie Piotrowskiej-Kukli, kierownikowi Kasztelu w Szymbarku, która jako pierwsza zachęciła ją, by swoje zdjęcia zaprezentowała szerszemu gronu odbiorców.

Ekspozycja w Domu Polsko-Słowackim czynna będzie do 12 września. Serdecznie zapraszamy do jej zwiedzenia!

30 lipca 2019 / 17:00
12 września 2019 / 16:00