Kobylanka
Małopolskie

„ŚWIĘTO ULICY” Z TEATREM EKSPERYMENTALNYM GCK „ERGO”

W niedzielny wieczór 17 września br. odbyła się impreza artystyczna  ” ŚWIETO ULICY” – Śladem Lokalnych Artystów w ramach programu POTRAFISZ POLSKO!

Celem Projektu jest zaangażowanie lokalnej społeczności w działalność kulturalną i artystyczną wsi Kobylanka. Na zaproszenie Stowarzyszenia Przyjaciół Kultury PERSIINA, Teatr Eksperymentalny GCK ” ERGO” zaprezentował pokaz „Fire Show”.

Młodzi wykonawcy swoje umiejętności zdobywają dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy, która gwarantuje wysoką jakość ich występów, czego najlepszym dowodem jest entuzjazm publiczności, którego i tym razem nie zabrakło. Występ teatru ognia zakończył całodzienną imprezę z której dochód przeznaczony był dla osób ciężko chorych z Kobylanki.

Data:
17 września 2017