Sierpień

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

SZKOŁA MUSICALOWA „SLIDE” W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

Szkoła Musicalowa Slide przy Gorlickim Centrum Kultury to miejsce, w którym  można rozpocząć naukę w trzech dziedzinach sztuki: taniec, wokal, aktorstwo. Instruktorzy i prowadzący skupiają się na uświadamianiu, wyszukiwaniu i rozwijaniu predyspozycji i talentu uczestników w tych dziedzinach. Zajęcia w szkole zaplanowane w blokach trzygodzinnych składają się z lekcji tańca (modern jazz, jazz, taniec nowoczesny, musical dance), wokalu (emisja głosu, pracy z mikrofonem, dykcji i pracy nad prawidłową wymową) i zajęć aktorskich (praca nad rolą i postacią, ruch sceniczny i świadomość ciała, interpretacja tekstu). Każdy sezon nauki zakończony będzie spektaklem w wykonaniu uczestników zajęć. Szkoła będzie współpracować z instruktorami, szkoleniowcami, aktorami, tancerzami z kraju i zagranicy.

Grupy wiekowe:

Zapisy prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: 8-10 lat oraz 11-14 lat.

Koszt:

Opłata miesięczna wynosi 80 zł.  Dodatkowe zajęcia choreograficzne przygotowujące do spektaklu są bezpłatne.

Instruktorzy:

TANIEC – Klaudia Jaśkowska, Grzegorz Halko

WOKAL – Bogdan Urzędowski

AKTORSTWO – Barbara Fugiel, Tomasz Tajak

Grafik zajęć:

Zajęcia odbywać się będą w soboty w godzinach 9:00-12:00.

Zapisy:

Zapisy pod numerem telefonu: 18 35 35 695 oraz poprzez email: taniec@gck.gorlice.pl.

Profil Facebook szkoły: POD LINKIEM

ZAPRASZAMY!