Gorlickie Centrum Kultury

Zakończenie:
15 grudnia 2017 / 17:00

„TAK, ŻE O…” BYŁO CZADOWO! WIECZÓR Z KABARETEM HRABI

We wtorkowy wieczór w Gorlickim Centrum Kultury gościł Kabaret Hrabi z dwugodzinnym programem „Tak, że o…”.

Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów „młodego pokolenia”. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje, jakich na pewno się nie spodziewa. Hrabi to humor na najwyższym poziomie!

W skeczach nie było tanich i oklepanych żartów, czy też nawiązań politycznych, ale oczywiście nie mogło zabraknąć dowcipów o babie przychodzącej do lekarza, o policjantach, zakonnicach. Satyrycy w swojej spontaniczności i naturalności byli po prostu fenomenalni. Na widowni dosłownie co chwilę wybuchały salwy śmiechu.

W dodatku kabareciarze posiadają genialną umiejętność obserwacji życia. Od pierwszych minut występu wprowadzili widza we wspaniały nastrój i nie mieli żadnego problemu z nawiązaniem kontaktu z publiką a to za sprawą ogromnego wigoru i charyzmy oraz nietuzinkowej autoironi jaką posiadają satyrycy.

Wieczór w obecności kabaretu Hrabi upłynął przyjemnie i szybko. Cały program został nagrodzony gromkimi brawami. Po gigantycznej dawce dobrego humoru publiczność niechętnie opuszczała salę, by wrócić do domów. Kabaret Hrabi wzorowo wywiązał się ze swojego zadania. Przesłał widowni masę pozytywnej energii i pozwolił podładować akumulatory.

Zdjęcia: Sławomir Tokarski