23 kwietnia 2017 08:00 — 26 kwietnia 2017 17:00
Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu
Olkusz, Małopolskie

„TAŃCZ CZEGO ROZUM NIE ZŁAMIE” Z OKAZJI OBCHODÓW DNIA ZIEMI 2017 W OLKUSZU

23 kwietnia na zaproszenie Pana Romana Piaśnika – Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz oraz Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu grupa młodzieżowa Teatru Tańca z Gorlickiego Centrum Kultury zaprezentowała spektakl pt. ,,Tańcz czego rozum nie złamie” z okazji obchodów Dnia Ziemi 2017.

Pokaz teatralny cieszy się dużym powodzeniem, dzięki niezwykle ciekawej choreografii i reżyserii, których autorami są Katarzyna Pawłowska i Jakub Kruczek. To już kolejny występ na koncie młodych artystów.

Pomimo nieco innych warunków scenicznych młodzież ponownie zachwyciła publiczność. Interpretacja zachowań i emocji ludzkich wyrażona poprzez mowę ciała, głęboko wpłynęła na wrażenia widzów. Uśmiech, wzruszenie, ekscytacja, podziw dominowały wśród odbiorców. Ze sceny emanowała energia młodości i ogromna pasja młodych tancerzy, od których nie można było oderwać wzroku.

Publika nagrodziła artystów gromkimi brawami natomiast Pan Burmistrz Roman Piaśnik, będący pod dużym wrażeniem ciężkiej pracy włożonej w spektakl, osobiście pogratulował występu.

Dziękujemy gorlickiej młodzieży za wspaniałe prezentowanie naszego miasta, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz Teatr Tańca z GCK zagości na deskach niejednej sceny.

23 kwietnia 2017 / 08:00
26 kwietnia 2017 / 17:00