Różne miejsca

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

TRAMPCIUSZEK

Grupa Teatralna „WIOLONCZELA” działająca przy Gorlickim Centrum Kultury przedstawiła spektakl teatralny pt. „Trampciuszek” w reżyserii Barbary Fugiel dnia 3 czerwca br. w Świetlicy GCK – filii „SOKÓŁ” z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z terenu osiedla. W dniu 7 czerwca br. w sali teatralnej GCK zespół zaprezentował montaż słowno – muzyczny dla swoich rodziców oraz zgromadzonej publiczności z okazji Dnia Matki i Dnia Rodziny. Po raz kolejny grupa wystawiła bajkę pt. „Trampciuszek” 19 czerwca br. w Niepublicznym Przedszkolu TPD „Chatka Misia Uszatka” w Gorlicach. Dzieci przez cały występ reagowały głośnym śmiechem, dopowiadały spontanicznie własne kwestie rozbawiając tym młodych aktorów, a na koniec nie żałowały gromkich braw. Pani Dyrektor Przedszkola – Agnieszka Kaczmarczyk dziękując za występ zaprosiła zespół z kolejnym przedstawieniem.

Wystąpili:
Julia Kaczmarczyk
Julia Konopka
Oliwia Konopka
Natalia Kozyra
Dominik Mrozek
Jakub Wójtowicz

Spektakl z 3 czerwca br. ( środa) o godz. 18.00 w Świetlicy Osiedlowej GCK – filia „SOKÓŁ” z okazji Dnia Dziecka

Spektakl z 7 czerwca br. ( niedziela) godz. 16.00 w sali teatralnej GCK z okazji Dnia Matki i Dnia Rodziny

Spektakl z 19 czerwca br. ( piątek) godz. 9.30 w Niepublicznym Przedszkolu TPD „Chatka Misia Uszatka”