Gorlickie Centrum Kultury

Zakończenie:
5 kwietnia / 15:00

V WIOSENNY KONKURS RECYTATORSKI

Serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w V Wiosennym Konkursie Recytatorskim.

Organizatorem 5. Wiosennego Konkursu Recytatorskiego jest Gorlickie Centrum Kultury oraz Wydział Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych i kulturalnych z powiatu gorlickiego.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie, odkrywanie i rozwijanie uzdolnień artystycznych wśród uczniów, pobudzanie aktywności twórczej.

Kategorie wiekowe:

I kat.      – młodzież szkół podstawowych      – klasy VII-VIII

II kat.     – młodzież szkół gimnazjalnych      – klasy III

– młodzież szkół ponadgimnazjalnych          – klasy I-IV

Karty zgłoszenia należy przesyłać na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice lub złożyć w sekretariacie GCK do dnia  27 marca /środa/ 2019 roku (karty dostarczone po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane – decyduje data stempla pocztowego).

Przesłuchania recytatorów odbędą się w GCK w dniach:

4.04.2019 r. /czwartek/        – godz. 10.00       kat. I

5.04.2019 r. /piątek/             – godz. 10.00       kat. II

Ocenie podlegać będzie dobór repertuaru /wartości artystyczne utworów oraz ich dobór do możliwości wykonawczych uczestnika/, interpretacja utworu, kultura i wyrazistość słowa, ogólny wyraz artystyczny.

Karta zgłoszenia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – osoba niepełnoletnia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych – osoba pełnoletnia

Zapraszamy do udziału w konkursie!