Sierpień
Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Projekcja odbędzie się 24 sierpnia 2012 /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie film pt. „Choć goni nas czas”.

Miliarder Edward Cole (Jack Nicholson) i mechanik z klasy średniej Carter Chambers (Morgan Freeman) żyją w dwóch różnych światach. Pewnego dnia spotykają się w jednej sali szpitalnej i dochodzą do wniosku, że są dwie rzeczy, które ich łączą: chcą robić rzeczy, o których zawsze marzyli, a nie zdążyli ich zrealizować oraz odkryć kim tak naprawdę są. Wyruszają wspólnie w podróż ich życia, odkrywają przyjaźń i uczą się jak najpełniej przeżyć życie (opis dystrybutora).

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu www.filmweb.pl

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

(Uwaga! Zmiana godziny projekcji filmu!)

1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury   – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 24 sierpnia 2012 r. o godzinie 21:00.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:

– kulturalne zachowanie

– zakaz palenia papierosów

– zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się     do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie   zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
24 sierpnia 2012