Sierpień
Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Projekcja odbędzie się 28 sierpnia br. /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego.

Pokazana zostanie brytyjska komedia romantyczna z roku 2011 pt. „Połów szczęścia w Jemenie” w reżyserii Lasse Hallströma.

Marzeniem szejka jest połów łososi w pustynnym Jemenie. Do urzeczywistnienia swoich planów wynajmuje angielskich specjalistów – urzędnika z departamentu rybołówstwa i menadżerkę z wielkiej korporacji. [opis dystrybutora]

Zapraszamy do wakacyjnego kina plenerowego – wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu – www.filmweb.pl

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 28 sierpnia 2015 r. o godzinie 21:00.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:
  • kulturalne zachowanie
  • zakaz palenia papierosów
  • zakaz wnoszenia i picia alkoholu.
  1. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.
  2. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.
  3. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
28 sierpnia 2015