Sierpień
Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Projekcja odbędzie się 16 sierpnia 2013 roku /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie film z 2011 roku pt. „Łowcy głów”, produkcja: Niemcy, Norwegia.

Kategoria wiekowa: od 16 lat.

Opowieść o złodzieju dzieł sztuki, który wpada w sieć intryg, mających na celu pozbawienie go życia. [opis dystrybutora]

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu www.filmweb.pl

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.

2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 16 sierpnia 2013 r. o godzinie 21:00.

3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.

4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.

5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.

6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.

7. Podczas projekcji obowiązuje:

– kulturalne zachowanie

– zakaz palenia papierosów

– zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Restauracja Ratuszowa zaprasza na smaczne niespodzianki.

Data:
16 sierpnia 2013