Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Projekcja odbędzie się 19 lipca br. /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie film prod. USA z 2012 roku pt. „Kochankowie z Księżyca”.

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser Wes Anderson przedstawia wzruszającą historię uczucia, które latem 1965 roku zawładnęło sercami dwojga nastolatków. Zauroczeni sobą młodzi nie zważają na surowe zakazy rodziców i opiekunów, zawierają sekretny pakt i uciekają, by razem przeżyć największą przygodę życia w bezkresnej głuszy lasów Nowej Anglii. [opis dystrybutora]

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu www.filmweb.pl

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury   – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 19 lipca 2013 r. o godzinie 21:00.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:

– kulturalne zachowanie

– zakaz palenia papierosów

– zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Restauracja Ratuszowa zaprasza na smaczne niespodzianki.

Data:
19 lipca 2013