Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

THRILLER POLITYCZNY „WŁADZA”

Projekcja odbędzie się 17 lipca br. /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego.

Pokazany zostanie thriller polityczny pt. „Władza” (produkcja: USA – 2013 r.).

Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. A w samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy mają coś do udowodnienia. W tym pojedynku może być tylko jeden zwycięzca. Pierwszy z nich to były gliniarz Billy Taggart (Mark Wahlberg), który poszukuje odkupienia za dawne winy oraz wymierzenia sprawiedliwości na człowieku, który prawie go zniszczył. Drugi to burmistrz Nicolas Hostetler (Russell Crowe), najpotężniejszy człowiek w okolicy. Burmistrz podejrzewa swą piękną żonę (Catherine Zeta-Jones) o zdradę – a zadaniem Taggarta jest zdobycie kompromitujących kobietę dowodów

[opis dystrybutora dvd]

Zapraszamy do wakacyjnego kina plenerowego – wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu „Władza”

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

• Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  • Projekcja filmu odbędzie się dniu 17 lipca 2015 r. o godzinie 21:00.
  • Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  • Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  • Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  • Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  • Podczas projekcji obowiązuje:
  • kulturalne zachowanie
  • zakaz palenia papierosów
  • zakaz wnoszenia i picia alkoholu.
  • Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.
  • Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.
  • Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
17 lipca 2015