Sierpień
Gorlice, Małopolskie

WAKACYJNY SIERPIEŃ ZA NAMI

Wakacje dobiegły końca….
Gorlickie Centrum Kultury oraz instruktorzy świetlic Gorlickiego Centrum Kultury serdecznie dziękują swoim wychowankom za wspólnie spędzony, letni czas. Włożyliśmy wiele wysiłku i zaangażowania, by wakacyjne dni pełne były atrakcji, zadbaliśmy o kreatywne wykorzystanie wolnych dni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne pod nazwą „Przystanek Lato”, które odbywały się w Gorlickim Centrum Kultury. Wielką atrakcją dla dzieci okazały się również organizowane warsztaty robotów, podczas, których dzieci samodzielnie konstruowały roboty.

Sierpniowe Lato 2017 również instruktorzy Świetlic urozmaicili między innymi konkursami i warsztatami plastycznymi, zabawami ruchowymi na osiedlowych boiskach, wycieczkami do Parku Miejskiego. Dzieci trenowały umiejętność pływania na pływalni „Fala”, uczestniczyły w spotkaniu z dzielnicowym pt.”Dzielnicowy bliżej nas”, zmagały się podczas turnieju tenisa stołowego oraz prezentowały swoje zdolności w czasie konkursu „Mam talent”.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych wspomnień.

Lato 2017 odeszło już do historii, ale serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w zajęciach proponowanych  w  Gorlickim Centrum Kultury oraz w naszych świetlicach w trakcie roku szkolnego.

Gorlickie Lato 2017 w Świetlicach GCK

Gorlickie Lato 2017 w Gorlickim Centrum Kultury