Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WARSZTATY „ANIOŁOWO” W PRACOWNI PLASTYCZNEJ GCK

Nie bacząc na przesądy, w piątek 13 grudnia, w Pracowni Plastycznej instruktorzy plastyki zorganizowali warsztaty dla wszystkich uczestników zajęć plastycznych w Gorlickim Centrum Kultury. Podczas zajęć powstały śnieżne kule, w które każde z dzieci wpisało własną zimową historię. Ponad 80-cioro uczestników w drugiej części warsztatów utworzyło dekoracyjne anioły, którymi przyozdobiona została pracowniana choinka.

Wspólne warsztaty dla wszystkich grup były równocześnie ostatnimi zajęciami przed przerwą świąteczną, dlatego instruktorzy prowadzący zajęcia plastyczne w Gorlickim Centrum Kultury składają wszystkim uczestnikom życzenia zdrowia, spokoju i dobrego odpoczynku podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku 2020 wielu inspiracji i zapału do pracy twórczej.

Pracownia Plastyczna zaprasza po przerwie świątecznej już od 2 stycznia, gdzie na uczestników zajęć niezmiennie czekać będą Magdalena Rak, Tomasz Tajak i Arkadiusz Kapłon.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów.