Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WARSZTATY ROBOTÓW

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat na WARSZTATY ROBOTÓW, które odbędą się:

• 13.12.2019 r. (piątek), godz. 16.00-18.00

Warsztaty będą trwały 2 godziny dziennie.

Zajęcia z robotyki prowadzone są przez młodych inżynierów, pasjonatów robotyki, którzy próbują zaszczepić w uczestnikach zafascynowanie nowymi technologiami, robotyką, programowaniem oraz zmienić stereotyp mówiący o tym, iż nauki ścisłe są nudne i trudne do opanowania. Zajęcia prowadzone są zgodnie z zasadą dydaktyki eksperymentalnej, tym samym wpisują się w nurt nowoczesnej edukacji.

Warsztaty pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają analityczne i logiczne myślenie, uczą pracy w grupie oraz integracji. Uczestnicy będą wspólnie rozwiązywać problemy i zadania, praktycznie wykorzystując i poszerzając wiedzę zdobytą w szkole z zakresu nauk ścisłych, takich jak matematyka, fizyka itp.

W czasie warsztatów uczestnicy zajmować się będą konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Oprócz rozwoju zdolności konstruktorskich, dzieci uczestniczące w zajęciach nabędą również umiejętności programowania, które na pewno przydadzą się w świecie, gdzie robotyka i automatyka rozprzestrzeniają się niczym wirus zajmując coraz większe obszary naszego życia.

Cena za 2 godz. warsztatów – 40 zł.

Zapisów można dokonywać osobiście w sekretariacie GCK lub pod nr tel. 18 35 35 695.

UWAGA!!!

Po odbiór biletu (paragonu) na  zajęcia zapraszamy w dniach 02.12 – 11.12.2019 r.

(w przypadku nieodebrania biletu w ww. terminie uczestnik zostanie skreślony z listy zapisów i nie będzie miał możliwości wzięcia udziału w warsztatach).

Aby wziąć udział w zajęciach konieczne jest dostarczenie poniższej zgody uzupełnionej przez rodziców/opiekunów uczestnika:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dziecka oraz wykorzystanie wizerunku

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona