17 września 2019 17:00 — 24 października 2019 16:00

WERNISAŻ WYSTAWY BARTŁOMIEJA BELNIAKA

Dobrego humoru nigdy dość, zwłaszcza, że w naszym otoczeniu zawsze znajdą się osoby uwielbiające na wszystko narzekać. Samopoczucie na pewno poprawi nam wystawa rysunku, grafiki i ilustracji Bartłomieja Belniaka. Gorlicki artysta jest świetnym obserwatorem rzeczywistości i bezbłędnie wyłapuje nasze społeczne wady. Dzięki jego satyrycznym rysunkom uwielbiamy więc śmiać się z samych siebie. Na wystawie w Domu Polsko-Słowackim znalazły się także portrety oraz ilustracje, które przypadną do serca wielbicielom science fiction. Wernisaż w dniu 17 września 2019 roku wzbogacił przepiękny występ przyjaciół artysty Agaty Kołodziejczyk i Mirosława Bogonia. Ekspozycję można zwiedzać do 24 października. Serdecznie zapraszamy!

17 września 2019 / 17:00
24 października 2019 / 16:00