Gorlickie Centrum Kultury

75 zł, 70 zł
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WIELKA GALA „JOHANN STRAUSS SHOW – ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na WIELKĄ GALĘ „JOHANN STRAUSS SHOW – ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET”, która odbędzie się 25 stycznia 2019 r. o godz. 18:00 w sali teatralnej GCK.

Gala to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. W projekcie oprócz znakomitych Solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata – Royal Strauss Orkiestra. Zaprezentowane zostaną najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym.

W programie koncertu znajdą się cudowne walce, zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu. Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40-osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia.

W show udział biorą:

• 4 pary baletowe
  • tenor: Olek Lanovyi
  • sopran koloraturowy: Anastasia Kornatiak
  • mezzosopran: Tatiana Wachnowska
  • baryton:  Mykola Kornatiak
  • dyrygent: wirtuoz skrzypiec – Andrij Bodnar
  • orkiestra: 30-osobowa Royal Strauss Orkiestra
  • dwoje konferansjerów

Bilety: 75 zł, 70 zł – ulgowy

Bilety:

– do nabycia w sekretariacie Gorlickiego Centrum Kultury w godzinach 9:00-15:30

Rezerwacja biletów pod nr tel. 18 3535695

– na stronie: kupbilecik.pl

Bądźcie z nami w ten piękny wieczór!

ZAPRASZAMY!