Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WIELKI KONCERT WIEDEŃSKI – W KRAINIE WIEDNIA I CZARDASZA – BUDAPESZT SHOW

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na jedyne w swym rodzaju widowisko muzyczne – W Krainie Wiednia i Czardasza – Budapeszt Show w gwiazdorskim wykonaniu.

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze arie operetkowe nawiązujące do muzyki nie tylko wiedeńskiej, ale również cygańskiej i węgierskiej. Ognisty czardasz będzie konkurować z romantycznym walcem, a energia rozpali Państwa do czerwoności. Blasku i elegancji tej cudownej muzyce doda przepiękna scenografia oraz balet w specjalnie przygotowanych układach choreograficznych. Międzynarodowa obsada Artystów specjalizujących się w muzyce wiedeńskiej i węgierskiej zapewni Państwu niezapomniany wieczór.

Jedną z  Gwiazd tego niezapomnianego wieczoru będzie Maestro Artur Banaszkiewicz – skrzypek, solista, aranżer, kompozytor, showman koncertujący na największych scenach Europy takich jak Filharmonia Berlińska, Concertgebow w Amsterdamie, Gewandhaus Leipzig czy Musikverein w Wiedniu.

Wykonawcy :

Sopran liryczny koloraturowy – Irina Lanova – solistka Opery Lwowskiej