2 czerwca 2015 10:30 — 3 czerwca 2015 16:00

WIOSENNA PRZYGODA ZOSI

Dziecięca Grupa Teatralna „Pierwszaczki” działająca przy Gorlickim Centrum Kultury w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK, w dniu 2 czerwca br. zaprezentowała przedstawienie pt. „Wiosenna przygoda Zosi” w Miejskim Zespole Szkół Nr 4.  Spektakle obejrzeli uczniowie klas I oraz uczniowie klas „0”. Po raz trzeci widowisko zostało wystawione z okazji Dnia Mamy i Dnia Rodziny 3 czerwca br. tym razem przed dorosłą publicznością, którą stanowili rodzice uczniów. Przybyłych gości serdecznie powitała pani Małgorzata Kamińska składając gorące życzenia wszystkim mamom. Dzieci zaprezentowały program artystyczny w którym nie zabrakło wierszy oraz piosenek. Po zakończonych występów przyszedł czas na laurki i upominki, które pociechy wykonały własnoręcznie. Oczywiście ku radości najmłodszych nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Był to niezwykły dzień, w którym na twarzach rodziców gościł uśmiech, radość i wzruszenie.

Wystąpili:
Weronika Kazanowska
Martyna Leposińska
Izabella Malisz
Patryk Moskal
Ksawery Nowak
Julia Przybyło
Oskar Radomski
Wiktoria Siuta
Sara Szczepanik

Spektakl z 2 czerwca br. (wtorek) o godz. 10.30 w sali 109 dla uczniów klas I

Spektakl z 2 czerwca br. (wtorek) o godz. 11.30 w holu na I piętrze dla uczniów klas „0”