Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WYCIECZKA ŚWIETLIC GORLICKIEGO CENTRUM KULTURY DO MUZEUM LIZAKA

4 lipca uczestnicy wakacyjnych zajęć świetlicowych wzięli udział w wycieczce do prawdopodobnie najsłodszego miejsca na Podkarpaciu: Muzeum Lizaka w Jaśle.
Dzieci miały okazję zapoznać się m.in.z historią powstawania lizaków, dawnymi maszynami przemysłu cukierniczego. Duże zainteresowanie wzbudziło wąchanie wykorzystywanych w produkcji słodyczy aromatów. Największą frajdę przyniosło wszystkim uczestnictwo w warsztatach, w ramach których każdy wykonał własnego lizaka.
Wyjazd zwieńczyły wizyta w sklepiku ze słodyczami oraz radosne harce na pobliskim placu zabaw. Było cudnie, po prostu słodko!

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach akcji „Gorlickie Lato 2019” w świetlicach GCK.