Rozpoczęcie:
26 kwietnia 2016 / 00:00
Zakończenie:
28 kwietnia 2016 / 00:00

WYRÓŻNIENIE DLA ZESPOŁU TANECZNEGO DESTINO (KIDS) PODCZAS VI POWIATOWEGO FESTIWALU TAŃCA NOWOCZESNEGO

W dniu 26 kwietnia 2016 r. na hali widowiskowo – sportowej w Łącku odbył się VI Powiatowy Festiwal Tańca Nowoczesnego organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Ponad 40 zespołów tanecznych startowało w trzech kategoriach wiekowych. Zespół Taneczny Destino (kids) z Gorlickiego Centrum Kultury wystąpił w najmłodszej  kategorii wiekowej, gdzie udział wzięło 15 zespołów. Jury przyznało siedem nagród i w tym wyróżnienie dla naszego zespołu.

Zespół Taneczny Destino (kids) powstał w Gorlickim Centrum Kultury we wrześniu 2015 roku.

Dyplom

Fotorelacja dostępna na stronie internetowej Hali w Łącku pod linkiem: www.hala.lacko.pl