Gorlicki Rynek

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

WYSTĘP CHARYTATYWNY TEATRU GCK „ERGO” DLA OLI I KUBUSIA

W niedzielny wieczór plac rynku pogrążył się w ciemności, aby po chwili móc zapłonąć, a to za sprawą występu charytatywnego zorganizowanego dla Oli i Kubusia  w wykonaniu Teatru Eksperymentalnego GCK „ERGO”, który zaprezentował swój pokaz „Fireshow”.

Scena, na której odbył się pokaz została wyznaczona czterema płonącymi punktami. Ich zapalenie było sygnałem do rozpoczęcia. Pokaz trwał tak długo, jak długo płonęły ogniste punkty.

Muzyka, makijaże i stroje świąteczne oraz akrobacje i elementy tańca nowoczesnego w blasku flar i racy sprawiły, że widzowie po raz kolejny obserwowali z napięciem ognisty taniec.

Układ do piosenki „Coraz bliżej święta”, której nie mogło zabraknąć podczas występu, był zamknięciem dwudniowego Jarmarku Bożonarodzeniowego i wzbudził największe zdumienie i zachwyt publiczności, która nie szczędziła braw.

Dziękujemy młodym artystom za niezapomniany wieczór.

Zdjęcia: Kuba Karp & Wszołek