Termin:
17 lipca 2015
Godzina:

WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO „ERGO” PODCZAS XXXIII ŁEMKOWSKIEJ WATRY W ZDYNI

W piątkowe popołudnie 17 lipca br. po raz 33 zapłonął ogień pod znakiem „Łemkowskiej Watry”. Święto w Zdyni to jedna z największych międzynarodowych artystycznych imprez kulturalnych województwa małopolskiego. Corocznie organizowana jest przez Zjednoczenie Łemków, a patronat honorowy objęli ministrowie spraw zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej i Ukrainy. Teatr Eksperymentalny „ERGO” działający przy Gorlickim Centrum Kultury w godzinach wieczornych przed sceną leśnego amfiteatru zaprezentował w dwóch częściach widowisko „Fire Show”. Teatr ognia doskonale wkomponował się w program całej imprezy wzbudzając zachwyt i podziw wśród całej publiczności, która nie żałowała gromkich braw dla młodych wykonawców.

Wystąpili:
Eryk Dyląg