Sierpień

15 sierpnia 2016 / 00:00
Zakończenie:
22 sierpnia 2016 / 00:00

WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO GCK „ERGO”  PODCZAS „DOŻYNEK GMINNYCH 2016” W ROPIE

Młodzież z Teatru Eksperymentalnego Gorlickiego Centrum Kultury „ERGO” w poniedziałkowy wieczór 15 sierpnia br. po raz kolejny rozgrzała serca publiczności fantastycznym pokazem tańca z ogniem. Doskonałe widowisko cieszyło uczestników „Dożynek Gminnych 2016” organizowanych przez Gminę Ropa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Ropie.

Młodzi artyści każdy spektakl wzbogacają nowymi umiejętnościami akrobatycznymi, elementami baletu i tańca nowoczesnego wnoszą do układów wiele unikalnych koncepcji.

Wciąż rozwijają swoje umiejętności i sprawiają, że kolejne pokazy wzbudzają coraz większe zdumienie i zachwyt wśród całej publiczności, która nie żałowała gromkich braw dla młodych wykonawców prosząc o bis oraz o wspólne zdjęcia. Nie ma wątpienia każdy z młodych tancerzy zasługuje na podziw.

Wystąpili:

– Wiktoria Stelmach
– Aleksandra Kukla
– Jacek Leśniak
– Magdalena Rąpała
– Oliwia Przybyłowicz
– Ewelina Mucha
– Daniel Tulicki
– Eryk Zawiślak
– Mirella Jurkowska
– Ewa Brudziewska

Fotorelacja dostępna na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Ropie: www.gokropa.iaw.pl