WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO GCK „ERGO” PODCZAS INTEGRACYJNEGO POWITANIA WIOSNY W STRÓŻACH

W sobotni wieczór 29 kwietnia br. na terenie Zakładu Aktywności Zawodowej w Stróżach (działającego przy Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym) upłynął pod znakiem wielu propozycji plenerowych. Na zakończenie, zapadający mrok przyniósł kolejną atrakcję, na placu Fundacji można było podziwiać pokaz tańca z ogniem w wykonaniu młodzieży z Teatru Eksperymentalnego GCK „ERGO” oraz „IGNIS”. Młodzi artyści  zawsze starają się trzymać dobry kontakt z publicznością i odczuwają ogromną satysfakcję gdy widzą, że ich fireshow naprawdę się podoba i tym razem publiczność dziękowała za pokaz gromkimi brawami prosząc o bis.

Wystąpili:

Aleksandra Baran