Termin:
16 lipca
Godzina:
OSP Pagorzyna

WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO GCK „ERGO” PODCZAS V FESTYNU STRAŻACKIEGO W PAGORZYNIE

W niedzielę 16 lipca 2017 roku odbył się V Festyn Strażacki w Pagorzynie z okazji 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji i niespodzianek dla każdej kategorii wiekowej.

Tradycyjnie wystąpiły dzieci i młodzież ze szkoły, nie zabrakło kabaretu, dużej dawki dobrego folkloru, skoków spadochronowych, loterii fantowej.

O godzinie 22:00 na placu rozpoczął pokaz Teatr Eksperymentalny GCK „ERGO”. W zaprezentowanym programie publiczność mogła podziwiać niezwykły solowy występ w wykonaniu Michała Kuchty, który został nagrodzony gromkimi brawami oraz okrzykami zachwytu i  ogromnego uznania.