27 kwietnia 2017 08:00 — 4 maja 2017 17:00
Jasielski Dom Kultury
Jasło, Małopolskie

WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO GCK „ERGO” W JASIELSKIM DOMU KULTURY

27 kwietnia na zaproszenie Dyrektora JDK Janusza Szewczyka z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca  w sali teatralnej Jasielskiego Domu Kultury wystąpił Teatr Eksperymentalny GCK „ERGO” ze  swoim autorskim spektaklem pt. „PASS” w reżyserii  Jakuba Kruczka. Scenariusz do ww. sztuki ułożyli członkowie zespołu na bazie własnych obserwacji życia, stylów komunikacji i relacji międzyludzkich.

Dynamiczne oświetlenie, współgrające z ruchami aktorów, doskonale wpisującą się w klimat przedstawienia muzyką elektroniczną, rozbudowanymi sekcjami zespołowymi opartymi na tańcu synchronicznym oraz niezwykle plastyczne duety to niewątpliwe atuty przedstawienia – wszystko to doceniła publiczność

Zespół teatralny wystąpił w składzie: Aleksandra Baran, Ewa Brudziewska, Błażej Baran, Gabriela Bodziony, Paulina Burkot, Eryk Dyląg, Natalia Guzik, Mirella Jurkowska, Jacek Leśniak, Oliwia Przybyłowicz, Magdalena Rąpała, Wiktoria Stelmach, Sabina Świątek, Eryk Zawiślak, Adrian Zimowski.

27 kwietnia 2017 / 08:00
4 maja 2017 / 17:00