Gorlickie Centrum Kultury

10 października / 17:00
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

Z GORLIC NIEPODLEGŁOŚCIOWA KARTKA POCZTOWA!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz podopiecznych ośrodków opiekuńczo – wychowawczych z terenu powiatu gorlickiego do udziału w konkursie plastycznym pn. „Z Gorlic Niepodległościowa kartka pocztowa!”, realizowanym w ramach programu dotacyjnego „Niepodległa”.

Przedmiotem Konkursu jest zaprojektowanie motywu kartki pocztowej o tematyce niepodległościowej, ze szczególnym naciskiem na lokalne wątki, historie i postaci związane z Miastem Gorlice i Ziemią Gorlicką. Projekt ma na celu kreowanie postaw obywatelskich, lokalnego patriotyzmu, a także rozwijanie kreatywności, zachęcając do twórczych refleksji nad historią.

Konkurs kierowany jest do amatorów plastyki w 5 kategoriach:

Kategoria I: przedszkola

Kategoria II: klasyI-IVSzkoły Podstawowej

Kategoria III: klasy V-VIII Szkoły Podstawowej

Kategoria IV: dzieci z orzeczoną niepełnosprawnością do 12 roku życia

Kategoria V: osoby z orzeczoną niepełnosprawnością po ukończeniu 12 roku życia.

Prace należy wykonać dowolną techniką płaską, w formacie A4 i dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2019 roku do Gorlickiego Centrum Kultury.

Wśród laureatów konkursu, Jury wyłoni 5 prac, które zostaną wydrukowane w formie pocztówek (po 500 szt. każda) i bezpłatnie udostępnione dla mieszkańców i turystów!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pokazać swoje plastyczne umiejętności, zdobyć cenne nagrody rzeczowe i zobaczyć swoją pracę na pocztówkach, włączając się tym samym w promocje Gorlic!

Regulamin Konkursu wraz z załącznikami.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

INFORMACJA DOTYCZACA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

KARTA ZŁOSZENIA

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”