Gorlickie Centrum Kultury

Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

ZAJĘCIA WOKALNE W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do zapisów na zajęcia wokalne, które odbywać się będą w środy, w pracowni muzycznej GCK. Terminy i godziny zajęć ustalone zostaną dla uczestników indywidualnie.

Instruktor prowadzący: KATARZYNA BURKOT

Koszt jednej lekcji:

zajęcia indywidualne 55 zł/os

zajęcia w grupie dwuosobowej 35 zł/os

1 lekcja = 60 min

Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 18 35 35 695.

Katarzyna Burkot – mezzosopranistka, absolwentka Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Gorlicach w klasie fletu poprzecznego. Brała udział w  warsztatach wokalnych m. in. organizowanych przez międzynarodową agencję artystyczną „Opera Elite” z udziałem włoskiego tenora Marcello Bedoniego; kilkukrotnie uczestniczyła również w Warsztatach Gospel prowadzonych przez Briana Fentressa. W roku 2013 wzięła udział w międzynarodowym projekcie muzycznym w ramach Intensive Erasmus Programme: Musical Interaction and Learning in Schools and Communities, otrzymując międzynarodowy certyfikat Certificate of attendence ArGe Nord.

Śpiewając w Chórze Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, z którym współpracuje również po skończeniu studiów, brała udział w wielu koncertach i projektach muzycznych, m. in. w roku 2014 uczestniczyła w nagraniu płytowym oratorium Jana Kantego Pawluśkiewicza pt.: Nieszpory Ludźmierskie u boku Hanny Banaszak, Beaty Rybotyckiej, Elżbiety Towarnickiej, Zbigniewa Wodeckiego, Jacka Wójcickiego, Grzegorza Turnaua, natomiast w 2015 – dzieła Missa solemnis h-moll Ignaza Rittera von Seyfrieda (płyta zdobyła nagrodę Złoty Orfeusz francuskiej Academie du Disque Lyrique). Występowała również podczas ogólnopolskiej prapremiery Missa Santo E Gia Santo Katarzyny Gaertner z okazji kanonizacji Jana Pawła II na Rzeszowskim Rynku dnia 27 kwietnia 2014 r.

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi zdobywała prowadząc zajęcia wokalne w domach kultury, ucząc muzyki w szkole, rytmiki w przedszkolach oraz jako dyrygent. Pełniła również funkcje jurora w konkursach wokalnych. Jej uczniowie pokazywali swoje możliwości na przeglądach, zdobywając wyróżnienia. Obecnie jest również członkiem Zespołu Wokalnego Unanime prowadzonego przez dr Annę Marek-Kamińską.