Gorlickie Centrum Kultury

38-320 Gorlice, Polska
40zł

ZAJĘCIA Z ROBOTYKI

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat na WARSZTATY ROBOTYKI, które odbęda się:

• 17.04.2020 r. (piątek) w godz. 16.00-18.00

Warsztaty pobudzają wyobraźnię i kreatywność, rozwijają analityczne i logiczne myślenie, uczą pracy w grupie oraz integracji. Uczestnicy będą wspólnie rozwiązywać problemy i zadania, praktycznie wykorzystując i poszerzając wiedzę zdobytą w szkole z zakresu nauk ścisłych, takich jak matematyka, fizyka itp. W czasie warsztatów uczestnicy zajmować się będą konstruowaniem i programowaniem prawdziwych robotów. Oprócz rozwoju zdolności konstruktorskich, dzieci uczestniczące w zajęciach nabędą również umiejętności programowania, które na pewno przydadzą się w świecie, gdzie robotyka i automatyka rozprzestrzeniają się niczym wirus zajmując coraz większe obszary naszego życia.

Zajęcia z robotyki prowadzone są przez młodych inżynierów, pasjonatów robotyki, którzy próbują zaszczepić w uczestnikach zafascynowanie nowymi technologiami, robotyką, programowaniem oraz zmienić stereotyp mówiący o tym, iż nauki ścisłe są nudne i trudne do opanowania.

Cena za 2 godz. warsztatów – 40 zł.

Zapisów można dokonywać osobiście w sekretariacie GCK lub pod nr tel. 18 35 35 695.

Aby wziąć udział w zajęciach konieczne jest dostarczenie poniższej zgody uzupełnionej przez rodziców/opiekunów uczestnika:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dziecka oraz wykorzystanie wizerunku

UWAGA!!!

Po odbiór biletu/paragonu/ na wyżej wymieniony  termin zajęć zapraszamy w dniach 01.04.2020 – 15.04.2020 r.

(w przypadku nieodebrania biletu/paragonu w ww. terminie uczestnik zostanie skreślony z listy zapisów i nie będzie miał możliwości wzięcia udziału w warsztatach).

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Data:
Czas: