Termin:
29 sierpnia 2015
Godzina:

ZAKOŃCZENIE LATA W RYTMACH I SMAKACH WŁOSKICH „VIVA ITALIA”

Burmistrz Miasta Gorlice i właścicielka Restauracji Ratuszowa zapraszają 29 sierpnia (sobota) na polanę w Parku Miejskim na ostatnią imprezę tegorocznych wakacji – zakończenie wakacji w rytmach i smakach włoskich „Viva Italia”.

Od godz. 15.00 serdecznie zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami, dla których przewidziana jest moc atrakcji.

godz. 18.00 spośród uczestników imprezy Gabinet Kosmetyczny ALIS i Strefa Fryzur – Mateusz Kącki wybiorą 4 osoby, które zostaną poddane metamorfozie.

Na godz. 19.00 zapraszamy na disco pod gorlickim niebem, które poprowadzi ChrisDaNoiz, organizator imprez klubowych, członek Dj Union miał przyjemność wystąpić w audycji Tomasza Rudnickiego House Session w radiu Planeta Fm jak i w Radiu Aspect w audycji głównej isot Night, znany na portalach takich jak House of House, uczestnik 1 edycji imprezy SOUNDRIVER, twórca głośnej “Inwazji Kolorów”, Silesia in Love 2015, Beach Party oraz licznych imprez klubowych.Wśród uczestników imprezy około godz. 19.00 zostaną rozlosowane liczne nagrody tj. bilety do kina HELIOS, karnety na Pływalnię Fala, pyszne wina włoskie, lekcje języka włoskiego, książki, włoskie słodkości oraz Voucher na wycieczkę krajową ufundowaną przez Biuro Podróży MARENA.

około godz. 20.00 występ fireshow Teatru Eksperymentalnego ERGO GCK

W trakcie całej imprezy o część kulinarną zadba Restauracja Ratuszowa, która będzie serwować dania włoskie.

Fotorelacja na portalu Halogorlice.info

Fotorelacja na portalu Gorlice24.pl