Gorlickie Centrum Kultury

30 kwietnia / 17:00
Gorlickie Centrum Kultury
Telefon:

ZAKUP WYPOSAŻENIA NA POTRZEBY PROWADZENIA EDUKACJI KULTURALNEJ W GORLICKIM CENTRUM KULTURY

Miło nam poinformować, że Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznał dotację w wysokości 250 tys. zł dla Gorlickiego Centrum Kultury w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”. Projekt pod nazwą „Zakup wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej w Gorlickim Centrum Kultury”, który przeszedł pozytywnie wszystkie etapy oceny, zakłada poprawę warunków działalności GCK.

Zadanie ma na celu uzupełnienie i modernizację zaplecza technicznego sali widowiskowej oraz pracowni: plastycznej, muzycznej, teatralnej i tanecznej, działających w ramach placówki.

Unowocześnienie, poprzez zakup wyposażenia wpisuje się w założenia strategii rozwoju kultury dla Miasta Gorlice oraz jest częścią strategii rozwoju Gorlickiego Centrum Kultury na lata 2014-2019.
Kwota przyznanego dofinansowania 250.000 zł stanowi 79,92 % kosztów całkowitych zadania.