Dnia 30 stycznia odbył się 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorlicki Sztab w tym roku po raz pierwszy swoją siedzibę miał w budynku „Sokoła” przy ulicy Jagiełły.

Na ulicach naszego powiatu od rana spotkać można było Wolontariuszy, którzy są prawdziwym sercem Orkiestry i bez których nic by się przecież nie udało!
Natomiast w gorlickim „Sokole”, gdzie zagrał Finał, było mnóstwo hałasu, świetnej zabawy i dobrej muzyki.
Zebrani goście byli świadkami pokazu Gorlickiego Klubu Sportów Walki, mieli możliwość aktywnie uczestniczyć w zajęciach Zumby, poczuć słodycz tańczących na scenie Cukrowych Wróżek, doświadczyć magii świateł w wykonaniu Teatru Eksperymentalnego Ergo, z którego udziałem o godzinie 20:00 w świat poszło „gorlickie światełko do nieba”. Na scenie można było podziwiać tańczących Claudię Jaskowską i Tomasza Lenartowicza, a na przybyłe dzieci czekały przed sceną dmuchańce.
Muzycznie rozgrzewali: Delta Virus, w którym na basie gra Burmistrz Miasta Gorlice, Rafał Kukla, Billy Goats oraz Trick Beck. Było naprawdę gorąco!
Kochani! Jesteście niesamowici, a Wasze serca gorące! W obecnej chwili zebraliśmy 124 476,78 zł, ale… nadal liczymy i nie jest to jeszcze kwota ostateczna!
Dziękujemy wszystkim naprawdę gorąco i obiecujemy, że w Gorlicach grać będziemy do końca świata i… jeden dzień dłużej! Siema! Jesteście cudowni!

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content