Gorlickie Centrum Kultury zaprasza do udziału w zajęciach i warsztatach artystycznych zaplanowanych w ramach Akcji Zima 2023, które odbywają się pod hasłem: „O raju ferie!”

 

 Pracownia plastyczna i ceramiczna, Rynek 11

Instruktorzy prowadzący: Magdalena Rak, Arkadiusz Kapłon.

Gościnnie: Nikolin Vlodimierz

Cykl warsztatów plastycznych „ ARCYDZIEŁO?-NATURALNIE!”

31.01 ,7.02 -wtorki

10.30 – 12.00  zajęcia dla dzieci 8-11 lat, bezpłatnie, instruktorzy prowadzący: Magdalena Rak/Arkadiusz Kapłon

ZAPISY na 31.01

ZAPISY na 7.02

………………………………………………………………………………………….

1.02, 8.02- środy

10.30- 12.30 zajęcia dla młodzieży powyżej  12 lat, bezpłatnie, instruktorzy prowadzący: Magdalena Rak/Arkadiusz Kapłon

ZAPISY na 1.02

ZAPISY na 8.02

………………………………………………………………………………………….

2.02, 09.02 – czwartki

10.30 – 11.30 zajęcia dla dzieci 5-7 lat, bezpłatnie, instruktorzy prowadzący: Magdalena Rak/Arkadiusz Kapłon

ZAPISY na 2.02

ZAPISY na 9.02

………………………………………………………………………………………….

3.02 ,10.02 – piątki

11.00-12 .00 zajęcia ceramiczne dla dzieci od 8 lat, koszt jednorazowych zajęć 30 zł, instruktor prowadzący: Magdalena Rak

ZAPISY na 3.02

ZAPISY na 10.02

………………………………………………………………………………………….

4.02 – sobota

10.00 – 12.00 „ Malarska Akademia Malucha” / dziecko z opiekunem/

prowadzący: Nikolin Vlodimierz , zajęcia płatne; 20 zł od osoby

ZAPISY

………………………………………………………………………………………….

 11.02 –  sobota

10.00 – 12.00 warsztaty malarskie dla młodzieży i dorosłych

prowadzący: Nikolin Vlodimierz

zajęcia bezpłatne

ZAPISY

 

 

PRACOWNIA TANECZNA – wszystkie zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół Nr 3 w Gorlicach (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16)

Instruktorzy prowadzący: Klaudia Jaśkowska, Natalia Pastor

Gościnnie: Sebastian Szul, Rafał Łażeński

 

30 stycznia 2023 (poniedziałek)

19:15-20:45 Warsztaty tańca użytkowego dla dorosłych (spotkanie pierwsze z czterech), koszt zajęć 100 zł/osoby za 4 spotkania po 90 minut, prowadzący: Klaudia Jaśkowska i Tomasz Lenartowicz

ZAPISY pod numerem telefonu: 503 633 435

………………………………………………………………………………………….

31 stycznia 2023 (wtorek)

16:00-17:30 Akrobatyka – grupa młodsza (5-8 lat), prowadzący Rafał Łażeński

17:45- 19:15 Akrobatyka – grupa starsza (9-14 lat), prowadzący Rafał Łażeński

Zajęcia odpłatne: 10 zł za spotkanie

ZAPISY

………………………………………………………………………………………….

2 lutego 2023 (czwartek)

16:00-17:30 Akrobatyka – młodsza grupa (5-8 lat), prowadzący Rafał Łażeński

17:45- 19:15 Akrobatyka – starsza grupa (9-14), prowadzący Rafał Łażeński

Zajęcia odpłatne: 10 zł za spotkanie

ZAPISY

………………………………………………………………………………………….

3 lutego 2023 (piątek)

19:15-20:45 Warsztaty tańca użytkowego dla dorosłych (spotkanie drugie z czterech), koszt zajęć 100 zł/osoby za 4 spotkania po 90 minut, prowadzący: Klaudia Jaśkowska i Tomasz Lenartowicz

ZAPISY pod numerem telefonu: 503 633 435

………………………………………………………………………………………….

6 lutego 2023  (poniedziałek)

10:00-11:00 warsztaty taneczne – technika współczesna/floorwork (grupa zaawansowana 10-16 lat), prowadzący Sebastian Szul

ZAPISY

11:00-12:00 warsztaty taneczne – technika klasyczna  (grupa zaawansowana 8-10 lat), prowadzący Sebastian Szul

ZAPISY

16:30-17:30 latino + tańce afrykańskie dla młodzieży (12-18 lat), prowadząca Natalia Pastor

ZAPISY

17:45 – 18:45 gimnastyka słowiańska dla kobiet, prowadząca Natalia Pastor

ZAPISY

19:15-20:45 Warsztaty tańca użytkowego dla dorosłych (spotkanie trzecie z czterech), koszt zajęć 100 zł/osoby za 4 spotkania po 90 minut, prowadzący: Klaudia Jaśkowska i Tomasz Lenartowicz

ZAPISY pod numerem telefonu: 503 633 435

………………………………………………………………………………………….

7 lutego 2023 (wtorek)

10:00-10:45 zabawa z muzyką i tańcem (4-6 lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

11:00- 12:00 – Kraina Baletu (6-10 lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

16:30-17:30 latino + tańce afrykańskie dla młodzieży (12-18 lat), prowadząca Natalia Pastor

ZAPISY

17:45 – 18:45 gimnastyka słowiańska dla kobiet, prowadząca Natalia Pastor

ZAPISY

………………………………………………………………………………………….

9 lutego 2023 (czwartek)

10:00-10:45 zabawa z muzyką i tańcem (4-6 lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

11:00- 12:00 – Kraina Baletu (6-10 lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

………………………………………………………………………………………….

10 lutego 2023 (piątek)

10:00-11:00 warsztaty taneczne – technika współczesna/floorwork (grupa zaawansowana 10-16 (lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

11:00-12:00 warsztaty taneczne – technika klasyczna (grupa zaawansowana 8-10 lat), prowadząca Klaudia Jaśkowska

ZAPISY

19:15-20:45 Warsztaty tańca użytkowego dla dorosłych (spotkanie czwarte z czterech), koszt zajęć 100 zł/osoby za 4 spotkania po 90 minut, prowadzący: Klaudia Jaśkowska i Tomasz Lenartowicz

ZAPISY pod numerem telefonu: 503 633 435

………………………………………………………………………………………….

PRACOWNIA TEATRALNA/MALARNIA – na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 502 287 087, Pracownia teatralna  ul. Łukasiewicza 2, zajęcia bezpłatne

Instruktor prowadzący: Tomasz Tajak

1 lutego 2023 (środa)

15:00-18:00 „Viva la vida!” – zajęcia malarskie dla osób powyżej 12 roku życia

 

2 lutego 2023 (czwartek)

10:00 – 13:00 „Viva la vida!” – zajęcia malarskie dla osób powyżej 12 roku życia

 

4 lutego 2023 (sobota)

10:00 – 14:00 „Viva la vida!” – zajęcia malarskie dla osób powyżej 12 roku życia

 

7 lutego 2023 (wtorek)

17:00-19:00 Performatywne ożywienie obrazów, zajęcia dla dzieci od 8 roku życia

 

8 lutego 2023 (środa)

15:00-18:00 „Viva la vida!” – zajęcia malarskie dla osób powyżej 12 roku życia

 

9 lutego 2023 (czwartek)

10:00 – 13:00 „Viva la vida!” – zajęcia malarskie dla osób powyżej 12 roku życia

 

 

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content