Podczas piątkowych koncertów w ramach Dni Gorlic usłyszycie największe przeboje AC/DC i Erica Claptona, a to wszystko za sprawą wyjątkowych tribute bandów. Wydarzenie otworzy koncert młodej formacji Eter.

Musicie być z nami by wspólnie zaśpiewać Highway to hell i Laylę! Startujemy o 18:00!

Rozkład jazdy:

  • ETER
  • CLAPPTON – A Tribute to Eric Clapton
  • ÉDÁSZ – AC/DC Tribute Band prosto z Węgier

Posłuchaj naszej playlisty na Spotify i wczuj się w klimat DNI GORLIC 2024

ETER​
ETER to krośnieński zespół rockowy założony w lipcu 2021 roku przez gitarzystę i absolwenta Akademii Jana Borysewicza Maksymiliana Samborowskiego, który jest autorem muzyki i tekstów. Grupa wykonuje autorską muzykę rockową. Charakteryzuje ich rasowe gitarowe brzmienie, energiczne i techniczne riffy i chwytliwe linie melodyczne wokalu.

Clappton – A Tribute to Eric Clapton
Projekt polskich muzyków, którego celem jest uczczenie twórczości Erica Claptona. Lider Sebastian Stachurski od ponad 25 lat uważnie przygląda się twórczości swojego ukochanego artysty. Repertuar występów zespołu obejmuje cały okres twórczości solowej Erica Claptona, różne niuanse stylistyczne i jego fascynacje – od bluesa, country, reggae po pop.
ÉDÁSZ – AC/DC Tribute Band prosto z Węgier 

ÉDÁSZ AC/DC Tribute Band to zespół coverowy, który tworzą muzycy z partnerskiego miasta Gorlic – Papy (Węgry). W swoim repertuarze mają  ponad 30 utworów AC/DC – od początku powstania tej kultowej formacji, aż do ich ostatniej płyty. Zespół na swoim koncie ma wiele występów w ojczystym kraju, ale także za granicą.
Tworzą go:
Csiszár Gyula – wokal
Király László – gitara prowadząca
Ács Bódog – gitara rytmiczna
Karácsony István – gitara basowa
Ihász Ábel – perkusja

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content