Za nami Dni Gorlic, które w tym roku upłynęły pod znakiem obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza! Okazja jest wyjątkowa, więc tegoroczne święto Miasta Światła również było wyjątkowe!

Pomimo radosnego czasu świętowania, nie zapominamy o wojnie, która toczy się za naszą wschodnią granicą – 29 kwietnia, na gorlickim Rynku, Dni Gorlic rozpoczął koncert „Solidarni z Ukrainą”. Wydarzenie otworzył występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Gorlicach.

Po młodych gorlickich artystach, na scenie wystąpił zespół Delta Virus – grupa, która powstała z miłości do muzyki i chęci sentymentalnego powrotu do młodzieńczych lat, w składzie: Mariusz Łukasik, Sławomir Litwa, Bogdan Kosiba, Jacek Spyra, a na basie zagrał burmistrz Rafał Kukla!

Na zakończenie, w podróż do krainy pop-rock-folku z elementami elektroniki, zabrał nas zespół Gooroleska! Ich twórczość to wynikowa osobowości, doświadczeń, korzeni i wspólnego docierania.

W sobotę, 30 kwietnia, polana w Parku Miejskim wypełniła się dźwiękami znanych wszystkim hitów, a to dzięki fenomenalnemu zespołowi Another Pink Folyd, z którym gościnnie wystąpił Marek Raduli!

Inspirowany koncertem P.U.L.S.E występ, był nie tylko odwzorowanym ze szczególną dbałością o każdy detal muzycznym wydarzeniem, ale także niesamowitym widowiskiem plenerowym!

 

Partnerem Strategicznym wydarzenia było Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Partnerami wydarzenia było Województwo Małopolskie, Polska Organizacja Turystyczna współorganizator Polskiego Bonu Turystycznego oraz Małopolska Organizacja Turystyczna.

 

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content