Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Festiwalu Światła w Gorlicach! To największe tego typu wydarzenie w tej części Polski! Tym razem zapraszamy do Parku Miejskiego i na Rynek – to będzie wyjątkowe, świetlne widowisko!

Festiwal ponownie znalazł się na liście „Wizytówek Małopolski”, a Partnerem głównym jest Województwo Małopolskie.

Festiwal rozpoczniemy w piątek (3.05) Aleją Światła, która rozświetli parkowe ścieżki między polaną, a misiami. Atrakcja będzie dostępna między 19:00 a 24:00, również w sobotę (4.05)!

Główne wydarzenia Festiwalu odbędą się w sobotę (4.05). O godz. 20:00 zapraszamy do Parku na niezwykły koncert big bandu The Light, w oprawie laserów i efektów pirotechnicznych. 

Następnie przeniesiemy się na gorlicki Rynek, gdzie o 22:00 odbędzie się zapierający dech w piersiach multimedialny pokaz, składający się z trzech części połączonych w jedno show. Sceną będzie budynek magistratu, a wieża Ratusza zamieni się w latarnię morską! To będzie pierwszy takie spektakl w naszym regionie!

Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma EMPOL.

Sponsorzy: GÓR-STAL, ROCKFIN, PGO KUŹNIA GLINIK, BANK SPÓŁDZIELCZY W GORLICACH, LIBROPOL.

Program Festiwalu Światła:

piątek-sobota, 3-4 maja:

  • 19:00-00:00 – Aleja Światła (Park Miejski w Gorlicach)

sobota, 4 maja:

  • 20:00 – Koncert big bandu The Light z oprawą laserów i efektów pirotechnicznych (Park Miejski w Gorlicach)
  • 22:00 – multimedialny pokaz składający się z trzech części połączonych w jedno show. Sceną będzie budynek Ratusza! (gorlicki Rynek)

Jasne, że do zobaczenia!

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content